Aurum

AURUM – vaše pokožka je klenot!

Od dávných dob, bylo zlato symbolem štěstí, bohatství a moci. Informace o jeho použití pro léčivé účely je možné nalézt v pojednáních starověkých čínských, indických a arabských učenců. Evropští středověcí alchymisté věřili, že přípravky ze zlata dodávají sílu, omlazují, a doplňují životní energií.

Moderní věda potvrzuje, že koloidní zlato má výraznou katalytickou aktivitu, má pozitivní vliv na imunitní systém a má vynikající biokompatibilitu. 
Kosmetika byla schopna koloidní částice zlata aktivovat biochemickými procesy, které stimulují obnovu kožních buněk, a podporují cílenou distribuci biologicky aktivních látek v buňkách.

Všechny prostředky řady "AURUM", která obsahuje koloidní roztok čistého 24 karátového zlata, v kombinaci s pšeničnými bílkovinami a minerálními pigmenty, dodávají pokožce jedinečné vnitřní záření. Podporují přirozenou obnovu buněk, stimulují metabolismus a snižují závažnost vrásek. Kromě královského luxusu zlata jsme použili další účinné látky: sodnou sůl kyseliny hyaluronové, která má nepřekonatelný hydratační efekt. Vzácný marocký arganový olej a rafinovaný bílý čaj z Číny poskytují pokožce intenzivní výživu, hydrataci, tonizaci a ochranu proti stresu.


V této kategorii nejsou žádné výrobky.