Pharma COS Dead Sea - dvoufázový odličovač

  • Pharma COS Dead Sea - dvoufázový odličovač
Popis


Odstraňovač dvoufázového micelárního make-upu pro oblast obličeje a očí

Charakteristika:
- 20 léčivých minerálů
- olivového oleje a makadamie
- opatrně a účinně odstraňuje make-up, včetně vodotěsného make-upu;
- nasycuje buňky mořskými minerály a stopovými prvky;
- hydratuje, zjemňuje a hojí pokožku.

Specialisté vědeckého centra CJSC VITEX vytvořili novou generaci dvoufázových receptur pro mimořádně pečlivé, delikátní a vysoce účinné čištění kůže a odstranění make-upu.

Dvoufázová micelární voda s oleji umožňuje očistit pokožku od make-upu a kontaminace jedním pohybem bez nadměrného tření, aniž by byla narušena přirozená rovnováha pH a ochranná lipidová vrstva kůže.

Inovativní formulace nápravy se skládá ze dvou fází:

Vodní fáze obsahuje micely - speciální čistící koule, které přitahují znečištění kůže a udržují je uvnitř sebe.

Olejová fáze obohacená o ušlechtilé oleje makadamie a olivy usnadňuje a urychluje odstranění i vodotěsného make-upu.

Kůže je zhojená, zvlhčená, změkčená, zlepšuje její tón a pružnost díky 20 léčivým minerálům Mrtvého moře v procesu čištění.

Nasycená esence 20 přírodních minerálů Mrtvého moře má protizánětlivý a antiseptický účinek, hluboko nasycuje pokožku nezbytnými látkami, aktivuje buněčné dýchání, posiluje mikrocirkulaci ve všech vrstvách kůže, zpřísňuje a vyhlazuje.

Přírodní makadamový olej díky svému unikátnímu chemickému složení se nazývá "elixír mládí", protože pomáhá aktivně bojovat proti změnám souvisejícím s věkem - malým vráskám, vädnutí, suchu a pigmentovým skvrnám. Obnovuje pružnost a pružnost pokožky, stimuluje metabolické procesy a krevní oběh v buňkách, zlepšuje produkci kolagenu a proteinů zodpovědných za regenerační schopnost epidermálních buněk. Má silný energetický efekt, dodává pleti veselou a osvěžující pleť.

Přírodní olivový olej obsahuje velké množství esenciálních mastných kyselin, včetně kyseliny palmitové, která má podobnou strukturu jako lipidové struktury kůže, takže je snadno absorbovatelná a přijímaná buňkami. Vyživuje, hydratuje a odstraňuje zvýšenou suchost pokožky. Posiluje ochranné funkce pokožky a pomáhá saturovat buňky potřebnou vlhkostí a zabraňuje dehydrataci.

Výsledek: dokonale čistá pokožka, vyzařující čerstvost a jemný zář.

Použití: lahvičku intenzivně protřepejte, aby se obě fáze promíchaly, produkt se nanesl na vatový tampon, jemně se odstranil make-up z obličeje a oblasti kolem očí. Nevyžaduje mytí vodou a doplňkovým praním. Nezanechává mastný lesk.


Recenze (0)

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze
  • Kód výrobku: Pharma COS Dead Sea - dvoufázový odličovač
  • Objem: 150ml
  • Skladem: víc než 10 ks
  • Cena s DPH: 150 Kč
  • Cena bez DPH: 124 Kč